1. Drodzy Pomocnicy i Pielgrzymi łączmy się w modlitwie różańcowej w domach codziennie o godz. 20:30 w intencjach Kościoła, w Apelu Jasno Górskim oraz oddajmy się Matce Boskiej.

Akt oddania się Matce Bożej

Matko Boża, Niepokalana Maryjo!!!

Tobie poświęcam ciało i duszę moją, wszystkie modlitwy i prace, radości i cierpienia, wszystko czym jestem i co posiadam. Ochotnym sercem oddaję się Tobie w niewolę miłości.

Pozostawiam Ci zupełną swobodę posługiwania się mną dla zbawienia ludzi i ku pomocy Kościołowi świętemu, którego jesteś Matką.

Chcę odtąd wszystko czynić z Tobą, przez Ciebie i dla Ciebie. Wiem, że własnymi siłami niczego nie dokonam. Ty zaś wszystko możesz, co jest wolą Twojego Syna i zawsze zwyciężasz.

Spraw więc, Wspomożycielko wiernych, by moja rodzina, parafia i cała Ojczyzna były rzeczywistym Królestwem Twego Syna i Twoim. Amen.

2. Intencje Pielgrzymkowe są również intencjami Pomocników Matki Kościoła, które można zgłaszać za pomocą maila: intencje@pielgrzymkapomocnikow.pl lub za pomocą poniższego formularza

3. Prośba o regularne zaglądanie na stronę i profil na Facebooku , ponieważ nie ma innej możliwości organizacyjnego przygotowania panelu, który zaplanowany jest na 25 kwietnia 2020 godz. 15.00 więcej informacji będziemy umieszczać na bieżąco.